Povídky

I já občas mívám náladu pod psa a nechce se mi nic dělat, natož psát recenze. Od toho je tu moje další vášeň, psaní. Píšu vše, co mě napadne. V mích povídkách se odrazují mé myšlenky a mé pocity z chvíle, kdy jsem je psala, proto je většina z nich smutná.
Většina z dějů je zasazena do světa Stmívání, ke kterým už pár let píši fan fiction povídky a nějak se toho nedokážu pořádně zbavit.
Přestože jsou v příbězích jména ze ságy, příběhy samotné s nimi nemají kromě jmen nic jiného společného. Jsou to děje z mé hlavy, které byly jen po stránce jmen upraveny, abych je mohla přidávat na mé oblíbené ff stránky.
Pokud nemáte Stmívání rádi, prosím přivírejte nad tím oči. Jména si můžete sami podle sebe změnit, když budete číst. ;)

Kapitolové:

Druhá šance?

Představte si, že jste měli všechno. Úžasnou rodinu, ženu a nádherné dítě. Jenže, co když se najednou probudíte a zjistíte, že nic z toho, co jste milovali, není?
Edward Cullen byl upír, kterému dal život vše. A najednou? Probudí se ve svém pokoji jako Edward Masen. Jako člověk.
Jenže otázkou je, dokázali byste žít dál jako předtím, když jste už jednou měli vše? A co kdyby vaše sny pokračovaly?

Zakázané ovoce

Svět už není takový, jaký byl kdysi. Už to není bezpečné místo, ve kterém vládly lidé a ostatní bytosti se krčily v koutech. Upíři se ujali vlády a používají lidi jen jako obnovitelnou konzervu na krev. Jenže i v tomto světě existuje pár lidí, kteří utíkají. A ještě menší hrstka lidí, kteří se brání tím, že zabíjejí upíry.
Isabella je jednou z nich. Nezná slitování, co se týče upírů, přesně tak, jak ho neznali oni, když ji zabili rodinu.
Edward je nelítostný vůdce upírů ve městě, ve které žije Isabella a to jediné, po čem tolik touží je její zabití. Jenže co se stane, když se oni dva setkají tváří v tvář?
Nečekejte upíry, na které jste zvyklí. Tohle je jiný svět, svět ve které přežití je to jediné, o co vám jde. Svět ve kterém přežijí jen ti nejsilnější, jste jimi i vy?


Jednodílné:

Temné Chicago

Vzpomínáte si, jak Edward Belle vyprávěl, že kdysi lovil lidi? Snažila jsem se to nějak popsat a vyšlo z toho tohle. Temné uličky Chicaga jsou nebezpečné a to hlavně pro dívky, které jsou nádherné. Nejlepší je v noci nevycházet vůbec, ale když tohle nedodrží jedna z dívek? Zachrání ji podivný chlapec, nebo bude nechána napospas osudu?


Singfic:


Leave Out All The Rest

Bella vždy toužila po přeměně. Co kdyby se ji to splnilo už v Zatmění. Jenže za jakou cenu?

Tento songfic na píseň od Linkin Park se odehrává o pár let později.


Drabble:


Ztráta

Drabble. Zasazený do Novýho měsíce. Přesněji do odchodu Edwarda od Belly.Žádné komentáře:

Okomentovat